خانه / عکس بازیگران ایرانی / آخرین اخبار محمدرضا گلزار و آیشواریا درفیلم سلام بمبئی+ عکس
آخرین اخبار محمدرضا گلزار و آیشواریا درفیلم سلام بمبئی+ عکس
آخرین اخبار محمدرضا گلزار و آیشواریا درفیلم سلام بمبئی+ عکس

آخرین اخبار محمدرضا گلزار و آیشواریا درفیلم سلام بمبئی+ عکس

محمدرضا گلزار 

آخرین اخبار محمدرضا گلزار و آیشواریا درفیلم سلام بمبئی+ عکس

آخرین اخبار محمدرضا گلزار و آیشواریا درفیلم سلام بمبئی+ عکس

برا مشاهده توضیحات کامل در مورد رقص گلزار با آیشواریا و جزییالت بیشتر  به ادامه مطلب مراجعه کنید .

آخرین اخبار محمدرضا گلزار و آیشواریا درفیلم سلام بمبئی+ عکس

آخرین اخبار محمدرضا گلزار و آیشواریا درفیلم سلام بمبئی+ عکس

۱- صحبت درباره حضور گلزار و آیشواریا رای قبل از دریافت پروانه ساخت «سلام بمبئی» مطرح و نهایی شدن قرارداد با این دو بازیگر به بعد از دریافت پروانه موکول شد. این فیلم چندی پیش از طرف سازمان سینمایی، پروانه ساخت را دریافت کرده است اما هنوز قرارداد مکتوب با این

دو بازیگر به امضا نرسیده؛ هر چند تمام مذاکرات شفاهی و توافق های اولیه به انجام رسیده است.

********

۲- به گفته تهیه کننده این اثر، آیشواریا رای با پرداخت مبلغی حدود ۳ میلیارد تومان در این فیلم حضور خواهد داشت و البته که آمیتا باچان، پدرشوهرش هم به عنوان مشاور کنارش حضور خواهد داشت.

*******

۳- مذاکره با آیشواریا رای از طریق یک واسطه صورت گرفته است. پس از مذاکرات اولیه و اعلام موافقت رای، از طرف آیشواریا رای، آمیتا باچان که به عنوان مشاور این بازیگر عنوان شده است، برای عقد قرارداد کتبی جهت همکاری با این ستاره بالیوود در پروژه سینمایی «سلام

بمبئی»، محمدرضا گلزار، قربان محمدپور، کارگردان، حسین دادخواه، تهیه کننده و مدیر تولید این فیلم به هند دعوت شده اند تا قرارداد به صورت کتبی بسته شود؛ سفری که هنوز انجام نشده است.

*****

۴- به گفته تهیه کننده این اثر، آیشواریا رای در این فیلم به صورت کامل حجاب دارد و از هم اکنون این شرط با او مطرح شده و او نیز پذیرفته است: من برای کشور و فرهنگ خودم خط قرمزهایی دارم و همه شروط خود را به آنها گفته ام که پذیرفته شده است؛ به این ترتیب این قضیه شرط

شده است که آیشواریا رای در تمام فیلم با حجاب حضور داشته باشد که او هم قبول کرده است. این بازیگر سرشناس هندی همانند دیگر بازیگران زن ایرانی در فیلم بازی خواهد کرد.

*******

۵- فیلم «سلام بمبئی» در سه کشور ایران و هند و فرانسه فیلمبرداری می شود. ۸۰ درصد این کار در هند می گذرد و ۲۰ درصد باقیمانده در فرانسه و ایران می گذرد. تمام سکانس های مربوط به آیشواریا رای در هند فیلمبرداری می شود؛ بنابراین قرار نیست این بازیگر به ایران بیاید.

هر چند اگر این فیلم به جشنواره فیلم فجر برسد، از او به عنوان بازیگر دعوت به عمل خواهد آمد.

******

آیشواریا و دخترش 

آخرین اخبار محمدرضا گلزار و آیشواریا درفیلم سلام بمبئی+ عکس

آخرین اخبار محمدرضا گلزار و آیشواریا درفیلم سلام بمبئی+ عکس

جزییات بیشتر : رقص شرعی “محمد گلزار” در کنار “آیشواریا رای” در سلام بمبئی

۶- تهیه کننده ایرانی این اثر، دکتر “حسن دادخواه” است که کارنامه سینمایی پروپیمانی دارد. اَمش مهرا که در کشور هند به عنوان تهیه کننده و کارگردان فعالیت می کند، تهیه قسمت های مربوط به هند را برعهده دارد و یک تهیه کننده ایرانی – فرانسوی هم به نام مرتضی محمدی، تهیه

کنندگی بخش کوچکی از پروژه را که در فرانسه ساخته می شود برعهده دارد.

******

۷- هزینه های تخمین زده شده این پروژه حدود پنج میلیارد تا پنج و نیم میلیارد تومان است که کل پروژه را در کشورهای ایران، هند و فرانسه دربر می گیرد.

*****

۸- قرار است «سلام بمبئی» در کشورهای مختلفی اکران شود. طبق مذاکرات انجام شده میزان فروش فیلم در هر کشور یعنی ایران و هند به آن کشور تعلق دارد و میزان فروش بین المللی هم به نسبت سرمایه گذاری و مشارکت تقسیم خواهد شد.

******

۹- لوکیشن اصلی این فیلم در هند، شهر مومباست و تهیه کننده هندی آن شرکت ایگل فیلم (Eagle Films) است.

*****

۱۰- در این فیلم به طور کل دو تا سه بازیگر ایرانی بازی خواهند کرد که یکی از آنها یعنی محمد گلزار به توافق شفاهی رسیده و دیگری هنوز انتخاب نشده است. از طرف دیگر ۵ بازیگر هندی دارد. به غیر از رای، گلشن گروور (Gulshan Grover) دیگر بازیگر هندی است که

برای عقد قرارداد با او مذاکره صورت خواهد گرفت. همچنین بهروز چاهل که در فیلم «زبان مادری» یکی از نقش های اصلی را بازی کرد در این فیلم نیز بازی خواهد کرد. او همچنین مجری این پروژه است.

*******

۱۱- به گفته تهیه کننده، مبلغی که آیشواریا رای برای بازی در «سلام بمبئی» درخواست کرده معادل ۳ میلیارد تومان است که البته پرداخت آن برعهده تهیه کننده هندی است.

۱۲- به گفته کارگردان، ۳۰ درصد فیلم به زبان فارسی و ۷۰ درصد آن به زبان انگلیسی خواهد بود. فیلم دوبله نخواهد شد. سکانس هایی که بازیگران به زبان انگلیسی صحبت می کنند زیرنویس فارسی خواهد شد و برای اکران فیلم در هند نیز این اتفاق برعکس رخ می دهد.

۱۳- به گفته کارگردان به جای رقص و آواز، در فیلمنامه چهار کلیپ طراحی شده و قرار است چهار ترانه به دو زبان فارسی و هندی در کلیپ ها استفاده شود.

۱۴- گویا در چهار ماه گذشته دوازده ترانه در استودیو پارت تست زده شده و قرار است ترانه های دو زبانه را بهروز چاهل و محمدرضا گلزار با هم بخوانند.

۱۵- طبق شنیده ها چهار کلیپ «سلام بمبئی» دو ماه قبل از اکران همراه با قسمت هایی از پشت صحنه فیلم و مصاحبه با بازیگران فیلم وارد شبکه خانگی خواهد شد.

۱۶- شنیده می شود محمدرضا گلزار یک آلبوم موسیقی دارد که به زودی منتشر می شود و قرار است چند قطعه از این آلبوم در فیلم استفاده شود و خواننده هندی ایرانی به نام «بهروز چاهل» هم در این فیلم می خواند.

۱۷- به گفته تهیه کننده در این فیلم رقص و آواز وجود دارد: «این اتفاق در بالیوود مرسوم است و برای مردم هند وجود این مسئله در فیلم مهم است اما رقص و آواز ما به گونه ای نیست که رفتار غیرشرعی جلوه کند. ما در کشور یک نوع رقص داریم که بزرگان دین با آن مخالفند و یک سری رقص ها هم هستند که بزرگان با آن مشکلی ندارند و ما از نمونه دوم در فیلم استفاده می کنیم. الان هر فیلمسازی که در ایران کار می کند مطمئنا خط قرمزها را کاملا می شناسد. ما اگر مسائل شرعی را در فیلم رعایت کنیم هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد.

۱۸- این فیلم داستان عاشقانه ای بین یک دختر ثروتمند هندی و یک پسر ایرانی است که دانشجوی پزشکی در هندوستان است. این دو عاشق هم می شوند اما خانواده دختر با ازدواج آنها مخالف است و باعث دوری این دو از یکدیگر می شوند. یک فیلم کاملا هندی!

۱۹- پیش از این اعلام شد برای بازی در نقش کنار گلزار و آیشواریا رای، فراخوانی داده می شود و مکان و زمان آن اعلام می شود تا علاقمندان به بازیگری و دانشجویان این رشته تست بدهند و توسط تهیه کننده و کارگردان انتخاب شوند. بازیگر این نقش از میان آقایان ۲۵ تا ۳۵ ساله با چهره و قدی متوسط انتخاب می شود و تنها ویژگی که باید داشته باشند، سالم بودن است.

۲۰- به گفته تهیه کننده، ماه سپتامبر سفری به هندوستان برای عقد قرارداد با آیشواریا رای در دفتر آمیتا باچان انجام خواهد شد. فیلمبرداری این فیلم حدود ۲ ماه طول خواهد کشید. 

همچنین ببینید

مانتو بلند مجلسی بسیار شیک و جدید 2018

مدل مانتو بلند مجلسی بسیار شیک و جدید ۲۰۱۸

مدل مدل مانتو بلند مجلسی بسیار شیک و جدید ۲۰۱۸ . سایر مطالبی که شاید …

۱۸ دیدگاه

 1. @سید محمدرضا-از قم, فیلم بالیوودی کجا بود مرد حصابی این فیلم در اصل محصول خوده ایرانی که فقط در هند و با بازی چند بازیگر هندی تکمیل شده و تهیه کننده و کارگردان و اکثر عوامل پشت صحنه ایرانی هستند و فیلم هم فقط تو ایران مورد استقبال قرار گرفته که اونهم به خاطر تبلیغاتی بود که حضور اشواریا در این فیلم رو وعده میداد یا این فیلم رو یک فیلم هندی معرفی میکردند که انگار اونا از محمدرضاگلزار دعوت کرده بودند واسه بازی در این فیلم در صورت که گزینش ایشون توسط عواملی کاملا ایرانی انجام شد

 2. وای پونام..وای پونام..

 3. سلام من میدونم گلزار یکی از بهترین بازیگرای ایران ولی امیدوارم ب اونجا عادت نکنه و ایرانو برا همیشه ترک کنه

 4. دوستان عزیزم روزتون بخیر! من که بازیگری آقا محمدرضا رو خیییلی دوستدارم انشاالله به امید خدای متعال اینجا هم موفق بشن، اما شنیدم جنابان: تهیه و کارگران با خانم آیشواریا رای به نتیجه نرسیدن به جاش قراره خانم دی یا میرزا تو این فیلم بازی کنن به هر حال انشاالله ایشون هم موفق بشن، شنیدم بنیامین عزیز هم رفته هند قراره نقش برادر محمد رضا رو بازی کنه من که از شنیدن این خبر از خوشحالی شوکه شدم، وااای خدای من یعنی واقعا میشه

 5. با سلام امیدوارم محمد رضا عزیز با بازی خوبش در این فیلم سینمای ایران در سطح بین المللی پیش ببره..

 6. خیلی جالب تر میشد اگه ایرج نوذری توی فیلم بود … کلی پول دادن به بازیگرا هندی خودمون بازیگر خوب زیاد داشتیم

 7. الهام هستم و خعلی هولم

  خیییییلی مشتاقم رقص گلزار و آیشواریا رو با هم ببینم….وای خدا کاش بشه …….. کی فیلمش میاد …. من خیلی هولم

 8. امیدوارم موفق باشن

 9. خوب شد ایشواریا قبول نکرد برای گلزار خیلی زوده باستارگان بالیوود بازی کنه

 10. حلالت اقای گلزار باعث افتخار ایرانی

 11. سلام محمد رضا من از طرف دارتونم و عاشق بازیگریتم خودم محصولات فرهنگی دارم و اولین نفر که خریدش میکنم منم طرف دار تو محمد سعید ملازاده

 12. آقای گلزار مانند همیشه خوشگل اند و من دوستش دارم

 13. آقای گلذار مانند همیشه خوشگل ان و من دوستش دارم

 14. سید محمدرضا-از قم

  گلزار با این کارش میتونه اعتبار سینمای ایران رو در دنیا ثابت کنه و بازی کردن در بالیوود یه افتخار محسوب میشه.مطمعنم موفق میشه

 15. نگرانم بعد از این فیلم گلزار جو زده بشه . و از ایران بره. نکنی این کارو رضا جان

 16. قراربود این اتفاق بیافته مثل فیلم لطفا بدون گناه که قرار بود آنجلینا جولی بازی کنه تو اقرآن و لی خانم آشکارساز قبول نکرده.

 17. تو این عکس اقای گلزار شبیه rajat tokas شده ♥☻

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *