تصاویر مهتاب کرامتی و مططفی زمانی در فرش قرمز چین | مای اپرا

تصاویر مهتاب کرامتی و مططفی زمانی در فرش قرمز چین

تصاویر

تصاویر مهتاب کرامتی و مططفی زمانی در فرش قرمز چین

مهتاب کرامتی و مططفی زمانی در فرش قرمز چین

 

برای مشاهده  تصاویر مهتاب کرامتی و مططفی زمانی در فرش قرمز چین  به ادامه بروید .

جشنواره فیلم شانگهای فرش قرمز

مهتاب کرامتی و مططفی زمانی در فرش قرمز چین

 

هجدهمین جشنواره بین المللی فیلم «شانگهای» روز ۲۲ خرداد ماه درحالی آغاز به کار کرد که فیلم سینمایی «جامه دران» در بخش مسابقه این جشنواره حضور دارد.

 

مصطفی زمانی و مهتاب کرامتی در فرش قرمز جشنواره فیلم شانگهای که به عنوان عوامل فیلم «جامه دران» از سینمای ایران در این مراسم حضور پیدا کرده اند.

به نقل از خبرگزاری مهر، مراسم فرش قرمز و افتتاح رسمی هجدهمین جشنواره بین المللی فیلم «شانگهای» عصر روز گذشته ۲۳ خرداد ماه برگزار شد که جکی چان بازیگر و کارگردان سینما از جمله مهمانان ویژه این مراسم بود.

 

فیلم سینمایی «جامه دران» به کارگردانی حمیدرضا قطبی از جمله فیلم هایی است که در این دوره از جشنواره در بخش مسابقه اصلی پذیرفته شده و قرار است چهارشنبه ۲۷ خردادماه توسط هیات داوران دیده شود.

 

همچنین این فیلم سینمایی پنجشنبه ۲۸ خرداد ماه در جشنواره به نمایش گذاشته می‌شود و بعد از نمایش فیلم کنفرانس خبری آن نیز برگزار خواهد شد.

جشنواره فیلم شانگهای فرش قرمز

«جامه دران» از میان ۲۰۰۰ فیلم متقاضی برای حضور در بخش مسابقه جشنواره فیلم «شانگهای» انتخاب شده است.

مهتاب کرامتی و مصطفی زمانی دو بازیگر این فیلم سینمایی به همراه حمیدرضا قطبی کارگردان «جامه دران» به نمایندگی از دیگر عوامل فیلم در این جشنواره حضور دارند که حضور هنرمندانی از کشور ایران در مراسم افتتاحیه و فرش قرمز این جشنواره با استقبال همراه بود.

این جشنواره از تاریخ ۲۳ تا ۳۱ خردادماه در شهر شانگهای در شرق چین برگزار می شود.

مهتاب کرامتی و مططفی زمانی در فرش قرمز چین

مهتاب کرامتی و مططفی زمانی در فرش قرمز چینمهتاب کرامتی و مططفی زمانی در فرش قرمز چین

مسئولان امسال قول داده‌اند تا ۴۰۰ بازیگر و چهره شناخته شده را در این جشنواره همراه داشته باشند که یارون کواک، دونی ین، ادی پنگ، سیمون یان و تونی جای تایلندی از جمله آنها هستند.

از کارگردان‌های حاضر نیز می‌توان از چن کایگه، ریموند وانگ، دانته لام، شونجی آیوای ژاپنی و درک یی کارگردان فیلم افتتاحیه این جشنواره یعنی «من یکی هستم» نام برد.

شرکت کنندگان از کره‌جنوبی برای بیماری خطرناک مِرس با کنترل بسیار قادر به حضور هستند و کیم هی-جی یکی از کره‌ای‌های حاضر است که به دلیل این که از اعضای گروه داوری بود، اجازه حضور یافت.

آندری زویاگینتسف کارگردان روسی خالق «لویاتان» امسال مسئولیت هدایت هیات داوران فستیوال فیلم بین‌المللی شانگهای را در بخش اصلی رقابتی بر عهده دارد.

«لوایاتان» از جمله فیلم‌هایی است که قرار است در خارج از بخش رقابتی این جشنواره نیز به نمایش دربیاید.

جکی جان در جشنواره فیلم شانگهای

مالکوم کلارک کارگردان بریتانیایی مسئولیت اداره هیات داوران بخش مستند فستیوال را بر دارد و هیات داوران انیمیشن نیز به رهبری ایشو پاتل به انتخاب بهترین‌ها می‌پردازد.

برخلاف سال پیش که فیلم مشهور هالیوودی «ترنسفورمرز» فیلم اختتامیه جشنواره بود، امسال فیلم‌هایی چون فیلم آنتوان فوکوآ که درامی درباره بوکس با عنوان

«چپ دست» با بازی جیک جیلنهال است و برای اولین بار در این جشنواره اکران جهانی خود را آغاز می‌کند، بیشتر فرصت ابراز پیدا می‌کنند.

فیلم اختتامیه جشنواره نیز که شب ۲۱ ژوئن به نمایش درمی‌آید فیلمی چینی-روسی با عنوان «باله در شعله‌های جنگ» خواهد بود که به کارگردانی یاچون دونگ چینی و نیکیتا میخالکوف

روسی ساخته شده تا نشان دهنده دوستی بین چین و روسیه از طریق داستانی عاشقانه در میانه جنگ جهانی دوم باشد. این فیلم به مناسبت هفتادمین سال پایان جنگ جهانی دوم ساخته

شده است و جشنواره بخش ویژه‌ای را به فیلم‌هایی با این موضوع اختصاص داده است. «کازابلانکا»، «طبل حلبی» ساخته فولکر اشلندورف آلمانی بر مبنای رمانی از گونتر گراس و مستند

هولوکاستی «شب سقوط می‌کند» ساخته آندری سینگر از جمله فیلم‌های این بخش هستند.

«مرد پرنده ای» و «ضربه شلاق» فیلم‌های موفق اسکاری از جمله فیلم‌های سینمای آمریکا هستند که در این جشنواره به نمایش در می‌آیند.

این جشنواره امسال شانس دیدن ۶ فیلم از مجموعه «جنگ ستارگان» را تدارک دیده و در بخشی با عنوان «هفته فیلم‌های اکشن جکی چان» نیز شماری از فیلم‌های این

چهره مشهور را که در عین حال ارایه‌دهنده فرهنگ چینی هستند، اکران می‌کند.

پست های مشابه

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

ارسال نظر