خانه / پزشک خانواده / لوسیون ضد ریزش مو
درمان ریزش مو
درمان ریزش مو

لوسیون ضد ریزش مو

همانطور که همه می دانیم ریزش مو در افراد مختلف می تواند دلایل مختلفی داشته باشد .بسته به نوع زندگی، حتی نژاد و ژن یک فرد می تواند دلیل ریزش مو فرق کند.نوع مو وساختار آن،دلایل هورمونی  ،سن یک فرد ،وخلاصه دلایل متعد د می تواند عامل شروع یک ریزش مو در شما شود .اما آنچه در این جا مهم است این است که از ادامه این روند ناخوشایند، با بر طرف کردن علل آن ودرمان زود هنگام ، جلوگیری شود . چیزی که مسلم است تقویت مو وریشه آن میتواند در کند کردن روند ریزش مو ویا حتی درمان آن نقش بسیار مهمی داشته باشد زیرا موهای ضعیف وشکننده مقاومت بسیار کمتری داشته وکمبود ویتامین در اکثر مواقع خود می تواند تنها دلیل ریزش مو باشد .

در این جا لوسیونی بسیاراختصاصی وموثر در درمان ریزش مو را برای شما آموزش خواهم داد که تر کیبات آن در درمان ریزش مو بسیار موثر وفوری خواهد بود .ناگفته نماند برای درست کردن این لوسیون از ظروف کاملا تمیز وضد عفونی شده با الکل استفاده کنید ولوسیون آماده را در یخچال در ظرفی در بسته وتمیز نگه دارید .

درمان ریزش مو
درمان ریزش مو

مواد لازم:

یک قطره چکان ویا سرنگ ۵سی سی

الکل سفید اتانول ۹۶%

عرق مورد (از عطاری تهیه فرمایید)۱۰۰سی سی

۴عدد آمپول ویتامین B1,B2,B6,B12

از الکل سفید

در موهای خیلی چرب ۱۰سی سی

در موهای معمولی    ۶سی سی

در موهای خشک    ۱سی سی

با توجه به نوع مو های خود مقدار الکل مورد نظر که در بالا نوشته شده را با ۴عد د آمپول تقویتی که گفته شد مخلوط کرده وبا ۱۰۰سی عرق( موردmord )داخل ظرف مورد نظر ریخته وخوب به هم بزنید تا مخلوط شود .از این لوسیون روزی ۳ مرتبه با قطره چکان روی پوست سر ریخته وبانوک انگشتان به آرامی ماساژ دهید. چند دقیقه ماساژ دهید تا جذب ریشه مو شود . صورت تداوم مصرف این لوسیون خیلی سریع شاهد قطع ریزش مو در خود خواهید بود .تقویت ریشه مو اولین راه برای درمان ریزش آن میباشدبه طوری که امروزه حتی ریزش مو با عوامل ژنتیکی نیز قابل در مان می باشدوآنچه در این جا مهم است اینست که بدانید یک مو تا رسیدن به مراحل رشد فرایند طولانی را سیر می کند. اما مطمئن باشید موهایی که با تقویت رشد کرده باشند بسیار مقاوم وپرتر از قبل خواهند بود.  پس با صبر وپشتکار حتما به موهای زیبا وسالم خواهید رسید .

همچنین ببینید

حافظ 97 عکس بازیگران و همسرانشان

جشن حافظ ۹۷ عکس بازیگران و همسرانشان

جشن جشن حافظ ۹۷ عکس بازیگران و همسرانشان     . سایر مطالبی که شاید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *