جدید ترین مدل ساعت دخترانه مد سال 2015 | مای اپرا

معرفی محصول اول :

تنها در یک ثانیه، بطور خودکار بسته می شود!مجیک مش به گونه ای است که درب آن بوسیله ی سنگدانه های مغناطیسی طراحی شده و به صورت خودکار بسته می شود.مجیک مش از جنس توری بوده و از ورود و خروج هوا جلوگیری نمیکند,در نتیجه برای فصلهای گرم که میخواهید در و یا پنجره ی منزل خود را باز بگزارید بسیار مناسب است.

ایده آل برای نصب بر روی :درب کشویی ,درب ورودی, درب حیاط ,درب بالکن, درب ورودی کمپ ,درب پاسیو و ...

معرفی محصول دوم :

دزدگیر درب و پنجره وسیله ای بسیار عالی برای تمامی کسانی که می خواهند از دزدی های منازل و مغازه ها در امان باشند .خرید دزدگیر درب و پنجره که این دزدگیر بدون نیاز به برق و فقط با یک باطری بسیار کوچک کار میکند. این دزدگیر پرفروش ترین دزدگیر اروپا بوده که با سنسورهای بسیار حساس کار میکند و آن را می توانید با هزینه ای باور نکردنی خرید کرده و برای درب منزل ، پنجره ، خودرو ، و حتی برای درب کمد شخصی آن را استفاده کنید . با نصب این دزدگیر دیگر هیچ کسی جرات نزدیک شدن به منزل شما را نحواهد داشت.

     

جدید ترین مدل ساعت دخترانه مد سال 2015

جدید ترین مدل ساعت دخترانه مد سال 2015

جدید ترین مدل ساعت دخترانه

جدید ترین مدل ساعت دخترانه مد سال 2015

ادامه مطلب جدید ترین مدل ساعت دخترانه مد سال 2015

 در این پست از قسمت مد و فشن ، جدید ترین مدل های ساعت دخترانه و زنانه که در سال 2015  محبوبیت خاصی  پیدا کرده اند و البته  از نوع ساعت های لوکس نیستند را برای شما آماده کرده ایم .

اکثر این ساعت ها را با قیمت های بسیار پایین و کیفیت قابل قبول ، میتوانید از فروشگاه مای اپرا خریداری کنید .( ساعت طرح عشق ، ساعت GUCCI مدل OG ، ساعت دخترانه آل استار )

امیدواریم از دیدن این مدل ها راضی باشید و نظرات خود ما را دلگرم کنید .

برای بزرگ نمایی تصاویر بر روی آنها کلیک کنید.

 

پست های مشابه

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

ارسال نظر