دسته : اخبار,عکس بازیگران ایرانی,عمومیتاریخ: ۱۳۹۴/۱۱/۲۵

برندگان

برندگان و نامزدهای جوایز فیلم فجر  ۳۴ + تصاویر

جشنواره فیلم فجر 34 + تصاویر

جشنواره فیلم فجر ۳۴ + تصاویر

برندگان و نامزدهای جوایز فیلم فجر 34 + تصاویر

 

در ادامه :

برندگان و نامزدهای جوایز فیلم فجر  ۳۴ + تصاویر

در این بخش از مای اپرا جوایز برندگان جشناره سی و سوم را می توانید مشاهده کنید .

برندگان و نامزدهای جوایز فیلم فجر  ۳۴ + تصاویر

برندگان و نامزدهای جوایز فیلم فجر 34 + تصاویر

 

جایزه بهترین فیلم از نگاه مردمی:

“ابد و یک روز” به کارگردانی سعید روستایی 

 

جایزه ویژه نگاه ملی:
“نفس” نرگس آبیار

جشنواره فیلم فجر 34 + تصاویر

جوایز بخش سودای سیمرغ:
*بهترین فیلم

منوچهر محمدی برای تهیه کنندگی فیلم “امکان مینا”
سعید ملکان برای تهیه کنندگی فیلم “ابد و یک روز”
فرزاد موتمن برای تهیه کنندگی فیلم “آخرین بار کی سحر را دیدی؟”
سید رضا میرکریمی برای تهیه کنندگی فیلم “دختر”
حبیب والی نژاد برای تهیه کنندگی فیلم “ایستاده در غبار”

*بهترین کارگردانی
کمال تبریزی برای کارگردانی فیلم “امکان مینا”
سعید روستایی برای کارگردانی فیلم “ابد و یک روز”
فرزاد موتمن برای کارگردانی فیلم “آخرین بار کی سحر را دیدی؟”
محمد حسین مهدویان برای کارگردانی فیلم “ایستاده در غبار”
سید رضا میرکریمی برای کارگردانی فیلم “دختر”

*بهترین فیلمنامه
فرهاد توحیدی و مرتضی اصفهانی برای فیلمنامه “امکان مینا”
سعید روستایی برای فیلمنامه “ابد و یک روز”
امیر عربی برای فیلمنامه “آخرین بار کی سحر را دیدی؟”
مهران کاشانی برای فیلمنامه “دختر”
محمد حسین مهدویان برای فیلمنامه “ایستاده در غبار”

 

برندگان و نامزدهای جوایز فیلم فجر 34 + تصاویر

*بهترین بازیگر نقش اول زن
پریناز ایزدیار برای فیلم “ابد و یک روز” 
ساره بیات برای فیلم “عادت نمی کنیم”
مینا ساداتی برای فیلم “امکان مینا”
طناز طباطبایی برای فیلم “خشم و هیاهو”
الهام کردا برای فیلم ” به دنیا آمدن”

*بهترین بازیگر نقش اول مرد
فرهاد اصلانی برای فیلم “دختر”
پرویز پرستویی برای فیلم “بادیگارد”
رضا کیانیان برای فیلم “کفش هایم کو”
پیمان معادی برای فیلم “ابد و یک روز”
نوید محمد زاده برای فیلم “خشم و هیاهو”

*بهترین بازیگر نقش مکمل زن
بهنوش بختیاری برای بازی در فیلم “من”
مریلا زارعی برای فیلم “دختر”
ژاله صامتی برای فیلم “آخرین بار کی سحر را دیدی؟”
شبنم مقدمی برای فیلم های “زاپاس” و “نفس” 

برندگان و نامزدهای جوایز فیلم فجر 34 + تصاویر

جشنواره فیلم فجر ۳۴ + تصاویر

شیرین یزدان بخش برای فیلم “ابد و یک روز”

*بهترین نقش مکمل مرد
حمیدرضا آذرنگ برای فیلم “عادت نمی کنیم”
امیر جدیدی برای فیلم “من”
سیامک صفری برای فیلم “آخرین بار کی سحر را دیدی؟”
آذرخش فراهانی برای فیلم “مالاریا”
نوید محمد زاده برای فیلم “ابد و یک روز”

 

برندگان و نامزدهای جوایز فیلم فجر 34 + تصاویر

*بهترین تدوین
سجاد پهلوان زاده برای فیلم “ایستاده در غبار”
بهرام دهقانی برای فیلم “ابد و یک روز” 
سپیده عبدالوهاب برای فیلم “به دنیا آمدن”
هایده صفی یاری برای فیلم “لانتوری”
محمد رضا موئینی و هدی موئینی برای فیلم “امکان مینا”

*بهترین موسیقی متن
کریستف رضایی برای فیلم “اژدها وارد می شود”
مسعود سخاوت دوست برای فیلم “نفس”
محمد رضا علیقلی برای فیلم “امکان مینا” و “دختر” 
کارن همایونفر برای فیلم “بادیگارد”
پیمان یزدانیان برای فیلم “به دنیا آمدن”

*بهترین جلوه های ویژه میدانی و جلوه های ویژه بصری
سید هادی اسلامی برای فیلم “بادیگارد (جلوه های بصری) 
ایمان کرمیان برای فیلم ایستاده در غبار (جلوه های میدانی) 
فرید ناظر فصیحی برای فیلم “نفس” (جلوه های بصری)
محمد رضا نجفی امامی برای فیلم رسوایی ۲ (جلوه های بصری) 

*بهترین چهره پردازی
ایمان امیدواری برای فیلم های “زاپاس” و “بادیگارد”
عبدالله اسکندری و مهرداد میرکیانی برای فیلم “لانتوری”
شهرام خلج برای فیلم “ایستاده در غبار”
مهرداد میرکیانی برای فیلم های “نفس” و اژدها وارد می شود”
سعید ملکان برای فیلم های “ابد و یک روز” و امکان مینا”

*بهترین طراح صحنه و لباس
محمد رضا شجاعی برای فیلم “ایستاده در غبار”
امیر حسین قدسی و نگار نعمتی برای فیلم “اژدها وارد می شود”
بهزاد کزازی برای فیلم “امکان مینا”
محسن نصراللهی و رعنا امینی برای فیلم “خشم و هیاهو”
اصغر نژاد ایمانی برای فیلم “نفس”

*بهترین صدا
بهمن اردلان و سید علیرضا علویان برای فیلم “بادیگارد
سعید بجنوردی و محمد رضا دلپاک برای فیلم “لانتوری” 
حسین بشاش و آرش قاسمی برای فیلم “خشم و هیاهو”
امین میرشکاری و سید علیرضا علویان برای فیلم “ابد و یک روز”
مهرشاد ملکوتی برای فیلم “ایستاده در غبار”

بهترین فیلمبرداری
حمید خضوعی ابیانه برای فیلم “دختر”
هومن بهمنش برای فیلم “اژدها وارد می شود”
پیمان شادمان فر برای فیلم “خشم و هیاهو” 
محمود کلاری برای فیلم “بادیگارد”
فرشاد محمدی برای فیلم “امکان مینا”

برگزیدگان انیمیشن
جایزه ی ویژه کارگردانی انیمیشن با تقدیر از مجید اسماعیلی برای فیلم «پادشاه آب» جایزه ویژه به حامد کاسبی برای «در مسیر باران» اهدا شد. بهترین انیمیشن «فهرست مقدس» به کارگردان محمد امین همدانی معرفی شد.

جوایز بخش هنروتجربه:
سروش محمدزاده برای کارگردانی فیلم “چهارشنبه”
و دومین تندیس بخش هنر و تجربه به “نیمرخ ها”- ایرح کریمی

جایزه بخش مستند:
سیمرغ بهترین دستاورد هنری: رضا تیموری – برای تصویربرداری “اهالی خیابان یک طرفه”

سیمرغ بهترین کارگردانی بخش مستند:
مهرداد اسکویی برای فیلم “رویاهای دم صبح”

سیمرغ بهترین مستند:
فیلم “A157” ساخته بهروز نورانی پور

اعلام جوایز بخش نگاه نو:
سیمرغ بهترین کارگردانی:
سعید روستایی برای فیلم “ابد و یک روز”

جایزه ویژه هیات داوران بخش نگاه نو:
محمد حسین مهدویان برای فیلم “ایستاده در غبار”

سیمرغ بهترین فیلم بخش نگاه نو:
“ابد و یک روز”- تهیه کننده سعید ملکان

برندگان و نامزدهای جوایز فیلم فجر 34 + تصاویر

جایزه ویژه کارگردانی جشنواره به هومن سیدی رسید

هیات داوران سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر سیمرغ بلورین جایزه ویژه بهترین کارگردانی را به هومن سیدی برای فیلم خشم و هیاهو اهدا کرn.

گالری تصاویر اختتامیه جشنواره فیلم فجر سی و چهارم 

 

منبع عکس :فرهنگ نیوز